>
Skip Navigation
 

Novinka:Doporučujeme:O nás  Vážení přátelé,

  naše firma LUNA se specializuje na výrobu dětského nábytku a herních zařízení určené pro všechny druhy hřišť. Jako společnost s ručením omezeným jsme vznikli až v roce 2008, ale výrobou herních prvků se zabýváme již od roku 1993. Od této doby jsme nasbírali spousty zkušeností s výrobou a výstavbou dětských hřišť.

  V současné době nabízíme širokou škálu výrobků, od základních prvků, po složitější herní prvky, ze kterých je možné tvořit menší i rozsáhlejší dětské hřiště vhodné do těsnějších městských nik, na volnější parková prostranství, do mateřských škol nebo jako součást sportovně herních areálů. Herní prvky jsou určeny pro děti předškolního, mladšího i staršího školního věku. Dodáváme i speciálně upravené herní prkvy pro děti se zdravotním postižením.

  Programy našich herních atrakcí jsou koncipovány jako variabilní systém hřišťových prvků vyráběných především z přírodních materiálů, doplňovaných kvalitními kovovými díly a vysoce odolnými plastovými, gumovými a laminátovými komponenty.

  Herní prvky jsou konstruovány a vyrobeny tak, aby odpovídaly kritériím a požadavkům evropské a české bezpečnostní normy ČSN EN 1176. V roce 2008 jsme na základě úspěšně provedeného auditu obdrželi také certifikát ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005 pro návrh, výrobu, servis a montáž dětských hřišť a zařízení interiéru. V součastné době jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.  Na spolupráci s vámi se těšíme.  Za firmu LUNA PROGRESS s.r.o.

  Petra Pauchová